PatentStrzelecki.eu

Kontakt

Kurs przygotowało Braterstwo, największe w Polsce stowarzyszenie kolekcjonerów broni. Możesz się z nami skontaktować pisząc mailowo: braterstwo.eu@gmail.com.

Historia zmian

Najlepsze miejsce do dyskusji kursu to forum-bron.pl, a dokładniej ten wątek. Od początku informuję w nim o założeniach, postępach prac i zmianach w kursie. W wyżej wymienionym wątku pisz, jeśli masz jakieś uwagi. Jeśli masz ochotę po prostu podziękować za pomoc w zaliczeniu patentu, podeślij do mnie maila. Miło się czyta taką korespondencję, a jednocześnie nie utrudnia dyskusji na forum.

Błędy, sugestie, propozycje

Konstruktywne maile to moje ulubione maile. Jeśli widzisz literówkę, błąd lub kiepską treść, daj znać. Popełniam sporo błędów, ale lubię je poprawiać. Zachęcam do podsyłania dodatkowych treści i materiałów. Liczę, że znajdą się osoby, które pomogą poprawić kurs.

Dodatkowe pytania do fiszek, testów, egzaminów

Masz zdjęcie swojego testu egzaminacyjnego na patent PZSS? Podeślij je, opracuję na tej podstawie kolejne pytania, które dołączę do bazy. Już obecnie większość pytań z prawdziwych egzaminów przewija się w naszych testach, ale razem możemy stworzyć taką bazę, że nie będzie fizycznej możliwości napotkać na egzaminach na patent pytania, którego nie zobaczysz wcześniej na PatentStrzelecki.eu.

Kluby sportowe

Reprezentujesz klub sportowy i chcesz wykorzystać PatentStrzelecki.eu w swoim procesie szkolenia? Super! Możesz to robić za darmo i bez limitu. Najlepiej podaj po prostu adres strony swoim kursantom.

Wsparcie finansowe

Podoba Ci się inicjatywa i chcesz ją wesprzeć finansowo? Nie trzeba, kurs bez problemu utrzymują liczni członkowie Braterstwa. Pozostaje Ci żyć w przeświadczeniu, że dostałeś za darmo coś, co Ci pomogło.

Braterstwo.eu

Jeśli chcesz zapisać się do Braterstwa, by wspierać popularyzację pozwoleń na broń, zapraszam na naszą stronę internetową. Jest tam pełno informacji na temat stowarzyszenia, naszych projektów i stale rosnącej społeczności.

W naszych szeregach jest coraz więcej strzelców, którym pomagamy z rzeczami podstawowymi (uzyskanie pozwolenia, utrzymanie go) i bardziej zaawansowanymi, jak udział w życiu społecznym i politycznym, starty w zawodach korespondencyjnych, czy poznawanie innych strzelców w lokalnym otoczeniu.

Zapis do Braterstwa jest prosty, szybki i tani. Wszystko możesz zrobić przez internet. Po wpłaceniu symbolicznej składki (10 zł rocznie) w ciągu 2 dni będziesz pełnoprawnym członkiem i możesz od razu wnioskować o wydanie pozwolenia do celów kolekcjonerskich.

 

Projekt i wykonanie Braterstwo.eu