PatentStrzelecki.eu

Kontakt

Kurs prezentowany przez Braterstwo, największe oraz najtańsze w Polsce stowarzyszenie strzelców i kolekcjonerów broni palnej.
Kontakt mailowy do twórcy: pawel@braterstwo.eu.

Jeśli kurs okaże się pomocny, rozważ przekazanie 1% PIT na naszą rzecz. 25% kwoty darowizny wróci do Ciebie jako zwolnienie ze składki członkowskiej (jeśli należysz do Braterstwa). Warto pomagać!

Błędy, sugestie, propozycje

Jeśli widzisz literówkę, błąd lub kiepską treść, daj znać. Podeślij dodatkowe materiały, jeśli masz coś, co wzbogaciłoby kurs.
Podeślij zdjęcie swojego testu z egzaminu na patent PZSS, dodamy ewentualne brakujące pytania. Obecnie 99% pytań z realnych egzaminów przewija się w naszych testach, ale pytań nigdy za wiele!

Kluby sportowe

Reprezentujesz klub sportowy i chcesz wykorzystać PatentStrzelecki.eu w swoim procesie szkolenia? Super! Możesz to robić za darmo i bez limitu. Najlepiej podaj po prostu adres strony swoim kursantom.
W Braterstwie wykorzystujemy PS.eu we wszystkich naszych szkoleniach, co daje świetne efekty. Zresztą, prawie wszyscy podchodzący obecnie do patentu i tak korzystają z PS.eu. Przed egzaminami widać jak większość uczestników robi ostatnie powtórki na telefonie przed salą. Lepiej dać im od początku najlepsze narzędzie do nauki!

Braterstwo.eu

Jeśli chcesz zapisać się do Braterstwa, by wspierać popularyzację pozwoleń na broń, zajrzyj na stronę internetową. Jest tam pełno informacji na temat stowarzyszenia, naszych projektów i stale rosnącej społeczności.

W naszych szeregach jest coraz więcej strzelców, którym pomagamy z rzeczami podstawowymi (uzyskanie pozwolenia, utrzymanie go) i bardziej zaawansowanymi, jak udział w życiu społecznym i politycznym, uprawianie sportu w ramach zawodów strzeleckich, czy poznawanie innych strzelców w lokalnym otoczeniu.

Zapis do Braterstwa jest prosty, szybki i tani. Wszystko możesz zrobić przez internet. Po wpłaceniu symbolicznej składki (10 zł rocznie) w ciągu 2 dni będziesz pełnoprawnym członkiem i możesz od razu wnioskować o wydanie pozwolenia do celów kolekcjonerskich.

Dodatkowo, prowadzimy sekcję sportową, która jest objęta aktualną licencją klubową PZSS. Przygotowujemy od zera do zaliczenia egzaminu na patent w ciągu kilku tygodni, najtaniej w Polsce. Naszym celem jest przyspieszenie odbudowy kultury posiadania broni, więc dochód jest rzeczą całkowicie drugorzędną. To działalność społeczna XXI wieku -- programiści w służbie (wąsko pojmowanej) ludzkości!