PatentStrzelecki.eu

Logowanie (klucz)

Egzaminy możesz powtarzać wielokrotnie. Zestawy pytań są losowane, odpowiedzi są automatycznie oceniane, na koniec zobaczysz podsumowanie i ewentualne błędy. Aby podejść do egzaminu, musisz się zalogować.

Jak się zalogować?

Logowanie jest lekko nietypowe: podajesz dowolny ciąg znaków ("klucz"). Każdy kto poda dany klucz zobaczy tę samą historię egzaminów i będzie rozwiązywał egzaminy na to samo konto. Warto wpisać coś unikalnego: email, nietypowe hasło, pseudonim itp.

Możesz też wpisać coś prostego (lub zgoła nic!), jeśli nie przeszkadza Ci, że będziesz używać konta, które współdzieli kilka osób. Na wspólnym kluczu statystyki nie będą odzwierciedlały tylko Twoich postępów, a postępy wszystkich, który używają danego klucza.

A jak zapomnę treść klucza?

Nic się nie stanie: utracisz podgląd historycznych wyników. Możesz zawsze wchodzić na innym kluczu, jeśli nie zależy Ci na historii.

Czemu tak dziwnie?

To proste, zapewnia prywatność, nie wymaga rejestracji. Ułatwia użycie w praktyce: klub sportowy, jeśli ustali unikalne klucze (np. nazwisko + numer członkowski), łatwo sprawdzi wynik kursantów. Trener może wpisać ustalony klucz i szybko zobaczyć jak uczy się dany zawodnik.
W Braterstwie w taki sposób (automatycznie) sprawdzamy postępy tysięcy ludzi!

Zaloguj się

Podaj dowolny klucz (możesz wpisać cokolwiek):

Na górę ↑

 

Braterstwo.eu